sledenje_vozil_logo
sledenje_vozil_logo
dejavnosti_vašega_podjetja
zapri
sledenje_tovorna_vozila_nalogi sledenje_dostavna_vozila sledenje_gradbena_vozila sledenje_osebna_in_kombinirana_vozila

sledenje_avtobusi sledenje_intervencijska_vozila sledenje_avtodom sledenje_smetarska_vozila
dejavnosti_vašega_podjetja
zapri






gps_sledenje_nalogi
zapri
DUCAT NASVETOV ZA RACIONALNO UPRAVLJANJE VOZNEGA PARKA







naroci_storitev
zapri
Naročilo na brezplačni test sistema za PRAVNE OSEBE.









naroci_storitev
zapri


Storitev Sledenje.com je dosegljiva 24/7!
naroci_storitev
zapri
Zahtevajte naš klic!









naroci_storitev
zapri
Sledenje vozil z GPSWin

naroci_storitev
zapri
Naročilo na brezplačni test sistema za PRAVNE OSEBE.









Kontakti

Brezplačna številka: 080 44 46
Tel: + 386 1 546 67 60
Fax: + 386 1 546 67 70
e-mail: info@sledenje.com

Vodstvo podjetja
Tomaž Kondrič, Izvršni direktor
T: +386 1 546 67 76 | 041 477 175
E: tomaz.kondric@sledenje.com
Vodja prodaje
Jure Urgl
T: +386 1 546 67 72 | 051 464 646
E: jure.urgl@sledenje.com
Vodja tehnične službe
Viljem Lovec
T: +386 1 546 67 66 | 031 337 922
E: viljem.lovec@sledenje.com
Vodja marketinga
Maja Stopar
T: +386 1 546 66 67 | 051 444 498
E: maja.stopar@sledenje.com
Pravno svetovanje
Tjaša Hribar
T: +386 1 546 67 60
E: tjasa.hribar@sledenje.com
Skrbnik strank
Gašper Pozderec
T: +386 1 546 67 73 | 051 444 496
E: gasper.pozderec@sledenje.com
Tajništvo, računovodstvo
T: +386 1 546 67 60
T: +386 1 546 67 63
F: +386 1 546 67 70
Skrbnik strank
Helena Senić
T: +386 1 546 67 71 | 051 444 497
E: helena.senic@sledenje.com
Projektni vodja planiranja v logistiki
Tina Skupek
T: +386 51 389 983
E: tina.skupek@sledenje.com
Specialist za projekte planiranja in optimizacije rut
Primož Kovačič
T: +386 1 546 67 78 | 041 358 406
E: primoz.kovacic@sledenje.com
Podpora strankam
T: +386 51 441 555
E: podpora@sledenje.com
Podpora strankam
Mateja Jordan
T: +386 1 546 67 67 | 051 444 489
E: mateja.jordan@sledenje.com
Vodja terenske ekipe
Simon Aškerc
T: +386 1 546 67 67 | 051 441 555
E: podpora@sledenje.com
Podpora strankam
Jan Smerkolj
T: +386 1 546 67 67 | 051 441 558
E: jan.smerkolj@sledenje.com
Kontakti
Regionalni vodja Gana
Matevž Cvetković
T: +233 (0)20 989 1228
T: +233 (0)20 861 2675
E: matevz.cvetkovic@gmail.com
Kontakti
Regionalni vodja Nigerija
Mr. Stephen Aina
T: 234- 8033337801
T: 234- 8160878760
E: steveaina@yahoo.com